Strona główna » Tonery do drukarek » Tonery Prism » PRISM Ricoh Toner 1270D/DT415 MP201 7k 7K 100%
Kontakt
  • DMP Sp. z o.o.
    ul. Bukowiecka 92
    03-893 Warszawa
    NIP: 5242960976
  • E-mail:biuro@drukarkitonery.pl
  • Telefon603 404 474
  • Gadu Gadu51151314
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 8.00 - 16.00
Newsletter
Statystyka
  • Ilość produktów: 5787
  • Ilość kategorii: 56
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 6
  • Aktualnie klientów na stronie: 31
  • Sklep odwiedziło: 2739534 klientów
  • Sklep działa od: 14-03-2018
PRISM Ricoh Toner 1270D/DT415 MP201 7k 7K 100%
Prism
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: ZRL-1270DNP
Kod producenta: ZRL-1270DNP
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5901821315012
Stan produktu: Nowy
Rodzaj produktu: Zamiennik
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Urządzenia kompatybilne:
MP 170 Series, Nashuatec MP 171, Nashuatec MP 171 F, Nashuatec MP 171 SPF, NRG Docustation DSM 410 Series, NRG Docustation DSM 415, NRG Docustation DSM 415 F, NRG Docustation DSM 415 P, NRG Docustation DSM 415 PF, NRG MP 161, NRG MP 161 F, NRG MP 161 L, NRG MP 161 LN, NRG MP 161 SPF, NRG MP 170 SeriesNRG MP 171, NRG MP 171 F, NRG MP 171 SPF, Rex Rotary Docustation DSM 410 Series, REX ROTARY Docustation DSM 415, REX ROTARY Docustation DSM 415 F, REX ROTARY Docustation DSM 415 P, REX ROTARY Docustation DSM 415
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
PRISM Ricoh Toner SP3500/3510 6,4k 100%  406990
PRISM HP Toner nr 17A CF217A 1,6k PF 100% new
PRISM HP Toner nr 64A CC364A  10k 100% new